Najnowsze wiadomości z portalu ANR Najnowsze wiadomości z portalu ANR
Pole golfowe w Kołczewie wydzierżawione

28 kwietnia br. w siedzibie Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Szczecinie doszło do podpisania umowy na dzierżawę pola golfowego w Kołczewie. Nowym dzierżawcą tej atrakcyjnej nieruchomości będzie Spółka z.o.o. – „Działka 89".

W imieniu Agencji w Szczecinie umowę podpisał Zastępca Dyrektora Paweł Lisowski. Natomiast stronę Spółki „Działka 89” reprezentowali: Andrzej Kaliński i Mirosław Aleksander.

Umowa dzierżawy na pole golfowe w Kołczewie została zawarta do listopada 2026 r. z możliwością przedłużenia na kolejny okres.

Nowy dzierżawca zapewnia, że pole golfowe w Kołczewie będzie znakomitym miejscem do gry i nauki tej dyscypliny sportu, relaksu oraz integracji całego środowiska golfistów. – Przyszłość golfa na tym pięknym polu leży tak naprawdę w rękach wszystkich członków klubu – przyznał tuż po podpisaniu umowy Andrzej Kaliński.

Istniejące od pod ponad 20 lat pole golfowe w Kołczewie, o łącznej powierzchni 64 hektarów, to jeden z najstarszych tego typu obiektów sportowych w Polsce. Posiada 18–dołkowe pole, na którym z powodzeniem można rozgrywać turnieje rangi mistrzowskiej.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest znakomita lokalizacja. Znajduje się ona przy drodze krajowej 102 w odległości ok. 12 kilometrów na wschód od Międzyzdrojów i jest wymieniana jako jedna z turystycznych oraz sportowych atrakcji gminy Wolin.

OT w Szczecinie
 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker