Najnowsze wiadomości z portalu ANR Najnowsze wiadomości z portalu ANR
Pole golfowe czeka na nowego dzierżawcę

Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Szczecinie informuje o zamiarze dzierżawy nieruchomości nierolnej, zabudowanej położonej w Kołczewie na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego. To atrakcyjna działka o całkowitej powierzchni ponad 64 hektarów, na której urządzone jest znane w całym kraju pole golfowe.

Istniejące od pod ponad 20 lat w Kołczewie pole golfowe to jeden z najstarszych tego typu obiektów sportowych w Polsce. Posiada 18 – dołkowe pole, na którym z powodzeniem można rozgrywać turnieje rangi mistrzowskiej. W pobliżu znajduje się również mniejszy kompleks stworzony z myślą o graczach początkujących oraz amatorach tego coraz bardziej popularnego sportu.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest znakomita lokalizacja. Znajduje się ona przy drodze krajowej 102 w odległości ok. 12 kilometrów na wschód od Międzyzdrojów i jest wymieniana jako jedna z turystycznych oraz sportowych atrakcji gminy Wolin. Teren  jest uzbrojony w niezbędne media, prąd i instalację wodno-kanalizacyjną.

W skład nieruchomości, poza gruntami zagospodarowanymi jako pole golfowe, wchodzą obiekty zabudowane, między innymi budynek klubowy z zapleczem socjalno-gastronomicznym, garażami i parkingiem. Nowy dzierżawca wejdzie w posiadanie profesjonalnie urządzonego kompleksu golfowego.

Szczegółowe informacje na temat nieruchomości można uzyskać w siedzibie Sekcji Zamiejscowej Gospodarowania Zasobem w Gryficach OT ANR w Szczecinie przy ul. Piłsudskiego 18, pod numerem tel. 91 384 77 10 lub w Oddziale Terenowym ANR w Szczecinie, ul. Matejki 6 b, tel. 91 814 42 19 lub 91 814 42 18.

OT w Szczecinie
 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker