Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

 Najnowsze - Rolne

OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Wołów obręb Mojęcice pow. 12,3178ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 12.3178 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - 12,3178ha. - 143,0000 q - 864/2 AM 4
więcej>>


OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Markusy, obręb Złotnica, dz.78/2

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.9800 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość rolna niezabudowana położone jest w obrębie Złotnica, na terenie gminy Markusy oznaczona w ewidencji nieruchomości jako działka nr 78/2. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze powiatowej biegnącej z miejscowości Zwierzno w kierunku miejscowości Stalewo po jej północno-wschodniej stronie. Działka w kształcie regularnego kwadratu. Jedną z granic tej działki wyznacz rów szczegółowy. Nieruchomość nieużytkowana od lat mocno zakrzaczona i zachwaszczona. Stwierdza się dużą ilość zakrzaczeń i samosiejek młodych drzew liściastych różnego gatunku. Oznaczony w wyrysie Lz to również zakrzaczenia i samosiejki drzew. Działka położona wśród gruntów o rolniczym przeznaczeniu. Przez nieruchomość przebiega linia energetyczna i usytuowany jest jeden słup tej linii.
więcej>>


OT Wrocław woj. DOLNOŚLĄSKIE gmina Wołów obręb Mojęcice pow. 11,2212ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 11.2212 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Dzierżawa - rolna - 11,2212ha. - 87,0000 q - 880/5 AM 4
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Rozrasta się strefa ekonomiczna w Gardnie

Oddział Terenowy ANR w Szczecinie sprzedał Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej za 5,75 mln zł nieruchomość położoną w gminie Gryfino. 12 lipca 2016 r. został podpisany akt notarialny sprzedaży.

Spotkanie z Radcą Ambasady Holandii

W dniu 15 lipca br. Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych dr Waldemar Humięcki przyjął Radcę ds. Rolnictwa, Przyrody i Jakości Żywności Ambasady Królestwa Niderlandów.

IX Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego w Minikowie, 2-3 lipca 2016

W dniach 2-3 lipca br. w Minikowie koło Nakła (kujawsko-pomorskie) odbyła się IX Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego. Podczas wystawy, Agencję Nieruchomości Rolnych, reprezentowała Pani Aneta Burghardt, Zastępca Dyrektora Zespołu Nadzoru Właścicielskiego.

Wywiad z Panem Prezesem Waldemarem Humięckim

W piątek 8-ego lipca w „Gazecie Polskiej Codziennie" ukazał się wywiad z Panem dr Waldemarem Humięckim Prezesem Agencji Nieruchomości Rolnych.

Spotkanie Prezesa Waldemara Humięckiego w Szczecinie

7 lipca br. prezes Agencji Nieruchomości Rolnych Waldemar Humięcki spotkał się w Szczecinie z przedstawicielami kółek, związków, organizacji rolniczych oraz z rolnikami Pomorza Zachodniego.

Jeździeckie zawody WKKW w Walewicach

W dniach 2-3 lipca, po pięciu latach przerwy w Walewicach zostały rozegrane Krajowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego (WKKW) z udziałem jeźdźców polskiej kadry narodowej.

Agencja wspiera dolnośląskie gminy

W czerwcu br. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu przekazał nieodpłatnie kilka nieruchomości z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa na rzecz dolnośląskich samorządów.

Ponad 1 miliard złotych do budżetu państwa i Funduszu Rekompensacyjnego

W dniach 29-30 czerwca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do budżetu państwa 997,8 mln zł.

Czternasta edycja Strzegom Horse Trials

W Morawie k. Strzegomia w dniach 23-26 czerwca rozegrano największe zawody jeździeckie w tej części Europy - Strzegom Horse Trials 2016. Impreza organizowana jest przez Ludowy Klub Sportowy Stragona nieprzerwanie od 2003 roku.

Program Stypendiów Pomostowych 2016/2017

1 lipca rusza XV edycja Programu Stypendiów Pomostowych. Tradycyjnie już w realizację programu zaangażowana jest Agencja Nieruchomości Rolnych.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker