Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2010 - 2014

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Gdańsk - woj. pomorskie, gm. Smołdzino, obr. Gardna Mała

Cena:

12 951.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1700 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Pełna treśc wykazu w załączniku poniżej
więcej>>


OT Gdańsk - woj. pomorskie, gm. Słupsk, obr. Karżcino

Cena:

11 045.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.0733 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Pełna treść wykazu w załączniku poniżej
więcej>>


OT Gdańsk - woj. pomorskie, gm. Smołdzino, obr. Gardna Mała

Cena:

50 980.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.7300 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Pełna treść wykazu w załączniku poniżej
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT LUBLIN, woj. lubelskie, pow. lubartowski, gm. Serniki, obr. Wola Sernicka Kolonia

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.74 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Zgodnie z uchwałą nr XIV/42/2003 Rady Gminy Serniki z dnia 28.08.2003 r. z póź. zmianami w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka 196/1 znajduje się w terenie upraw polowych RP.
więcej>>


OT LUBLIN, woj. lubelskie, pow. lubelski, gm. Niemce, obr. Pryszczowa Góra

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.91 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Zgodnie z uchwałą nr XVII/299/2004 Rady Gminy Niemce z dnia 12.01.2004 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego uchwałą nr III/25/2002 z dnia 31.12.2002 r. teren znajduje się w 3 strefie przyrodniczo-krajobrazowej Pryszczowa Góra, działka 866/4- teren upraw polowych RP.
więcej>>


OT LUBLIN, woj. lubelskie, pow. lubartowski, gm. Kamionka, obr. Kamionka

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 4.57 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Zgodnie z uchwałą nr XXII/148/2005 Rady Gminy Kamionka z dnia 14.07.2005 r. oraz uchwałą nr XXII/149/2005 z d. 14.07 2005 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka 866/4 znajduje się na terenach lasów i zalesień, pozostała część działki nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Uchwałą nr XXXV/224/2014 Rady Gminy w sprawie uchwalenia zmiany €žStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona została jako obszar rolniczy z koncentracją zabudowy zagrodowej oraz obszar zalesień. Na działce znajduje się pas terenu pod projektowaną linię elektroenergetyczną WN wraz z pasem technologicznym.
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Program Stypendiów Pomostowych 2016/2017

1 lipca rusza XV edycja Programu Stypendiów Pomostowych. Tradycyjnie już w realizację programu zaangażowana jest Agencja Nieruchomości Rolnych.

Przygotowania do Dni Konia Arabskiego i Aukcji Pride of Poland 2016 w Janowie Podlaskim

Podczas konferencji prasowej w dniu 30 czerwca br. Wiceprezes Agencji Nieruchomości Rolnych Karol Tylenda zaprezentował „gwiazdę" tegorocznej Aukcji Pride of Poland.

Dni Pola w Masłowicach

W dniu 22 czerwca 2016 r. Agencja Nieruchomości Rolnych OT Warszawa Filia w Łodzi uczestniczyła w Dniach Pola w Masłowicach, które odbyły się na terenie Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian.

Targi w Bratoszewicach

„W Sercu Polski" – to tytuł Targów Rolnych, które odbyły się na terenach Łódzkiego Ośrodka Rolniczego, w dniach 18-19 czerwca 2016 r. Towarzyszyła im XVIII Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. W targach uczestniczyła Agencja Nieruchomości Rolnych Filia w Łodzi.

ANR na Dniach Pola 2016 w Sulejowie

W dnu 17 czerwca 2016 r. Agencja Nieruchomości Rolnych OT Warszawa Filia w Łodzi uczestniczyła w Sulejowskich Dniach Pola, która odbyły się już po raz szósty na terenie Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Sulejowie.

Nowy serwis Agencji Nieruchomości Rolnych

W dniu 15 czerwca dr Waldemar Humięcki Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych zaprezentował dziennikarzom specjalny serwis internetowy poświęcony nowym przepisom regulującym obrót nieruchomościami rolnymi. Serwis dostępny jest pod adresem gospodarstwopolska.pl

Sławomir Pietrzak Prezesem Stadniny Koni w Janowie Podlaskim

W środę 15 czerwca br. podczas konferencji prasowej Wiceprezes Agencji Nieruchomości Rolnych Karol Tylenda poinformował, że został rozstrzygnięty konkurs na Prezesa Zarządu w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim. Funkcję tę powierzono prof. Sławomirowi Pietrzakowi.

Czołówka światowa jeźdźców w Sopocie

W dniach 9–12 czerwca 2016 r., na sopockim Hipodromie po raz kolejny rozegrano prestiżowe zawody CSIO5*. Wzięli w nich udział przedstawiciele dwudziestu pięciu krajów z całego świata. Na parkurze pojawiła się czołówka światowego rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. W skład komitetu honorowego imprezy wszedł Prezes ANR dr Waldemar Humięcki.

ANR na największych targach rolnych na Mazowszu

W dniach 11-12 czerwca br. na terenach Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, odbyła się kolejna, XVII już, edycja Mazowieckich Dni Rolnictwa. Tradycyjnie wzięła w niej udział Agencja Nieruchomości Rolnych.

Chińscy dziennikarze w Małopolskiej Hodowli Roślin

9 czerwca 2016 r. Małopolską Hodowle Roślin Sp. z o.o., nad którą Agencja Nieruchomości Rolnych sprawuje nadzór właścicielski, odwiedziła delegacja 7 dziennikarzy z Chińskiej Republiki Ludowej. Goście przybyli do jednego z zakładów spółki w Polanowicach koło Krakowa, który zajmuje się główne hodowlą i nasiennictwem roślin rolniczych.

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker