Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2011 - 2015

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Purda, obręb Zgniłocha, dz. 147/1, 147/2

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 1.3900 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Działki Nr 147/1 i 147/2 obrębu Zgniłocha w planie ogólnym zagospodarowania przestrzennego gminy obowiązującym do dnia 31 grudnia 2003 roku położona była na terenach rolnych. W €žZmianie Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Purda w/w działki położone są w strefie IV-leśnej, obszarze IVC-krajobrazowym, na terenach rolniczych, na terenach bez izolacji użytkowego poziomu wodonośnego-omulewski zbiornik wód podziemnych. Ponadto Urząd Gminy w Purdzie informuje, że Rada Gminy Purda podjęła uchwałę o przystąpieniu do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla obszaru całej gminy, jednakże zaawansowanie prac nie pozwala na udzielenie informacji o planowanej zmianie kierunków zagospodarowania przestrzennego przedmiotowej działki.
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY W BYDGOSZCZY, kujawsko-pomorskie, radziejowski, Topólka, Topólka, 0,0100 ha

Cena:

2 200.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.01 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-10-12

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat radziejowski, gmina Topólka, obręb Topólka, nr działki: 27/4 o pow. ewid. 0,0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0100 w tym w użytkach rolnych (0,0100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr O;A;WL1R/00034981/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


ODDZIAŁ TERENOWY W BYDGOSZCZY, kujawsko-pomorskie, radziejowski, Topólka, Orle, 1,2600 ha

Cena:

220 000.00 zł
Powierzchnia (w ha): 1.26 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: 2016-10-12

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat radziejowski, gmina Topólka, obręb Orle, nr działki: 4 o pow. ewid. 1,2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,2600 w tym w użytkach rolnych (1,1700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr O;A;WL1R/00014731/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

OT Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Markusy obręb Brudzędy działka 286

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.49 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość rolna, niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 286 obręb Brudzędy gmina Markusy położona jest przy drodze powiatowej biegnącej przez Brudzędy w kierunku miejscowości Stare Dolno, z której jest bezpośredni wjazd na w/w działkę . Działki stanowi użytek zielony. Działka położone jest wśród nieruchomości o rolniczym przeznaczeniu, drogi powiatowej i zabudowań. Przez nieruchomość przebiega linia energetyczna
więcej>>


OT Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, gmina Koneck, obręb Kruszynek, pow. 12.2602 ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 12.2602 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Wykaz niezabudowanej nieruchomości rolnej przeznaczonej do dzierżawy - dz. 88/1 o pow. 12.2602 ha.
więcej>>


OT Olsztyn SZGZ Bartoszyce, woj. warmińsko €“ mazurskie, gmina Bartoszyce, obręb Wajsnory, dz. nr 250, 251

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 1.37 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość rolna niezabudowana, w studium uwarunkowań posiada funkcję rolną. Znajduje się w Obszarze Chronionym NATURA 2000
więcej>>


Najnowsze wiadomości

XVIII edycja Agro Show w Bednarach

W dniach 23–26 września br. w Bednarach koło Poznania już po raz XVIII odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2016 – największa impreza plenerowa tego typu w Europie. Na powierzchni 120 ha swoje stoiska przygotowało ok. 830 wystawców, w tym prawie 100 z zagranicy (z 20 krajów), a wystawę odwiedziło ok. 150 tysięcy rolników.

Komputer dla szkoły we wsi Tuszkowy

23 września 2016 r. Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku przekazał Szkole Podstawowej we wsi Tuszkowy (gmina Lipusz) nowy komputer. W uroczystym wręczeniu uczestniczyli m.in. Dyrektor Oddziału Terenowego ANR w Gdańsku Adam Sasiuk oraz Wicewojewoda Pomorski Mariusz Łuczyk.

Wizyta Ambasadora Kazachstanu w ANR

W dniu 16 września br. dr Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych przyjął Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Republiki Kazachstanu w Polsce Ałtaja Abibułłajewa. Spotkanie to jest efektem wizyty Prezydenta Republiki Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa w Polsce, podczas której nawiązano współpracę m.in. w dziedzinie rolnictwa.

Trzy medale dla Polski

W dniach 10-11 września br. w zabytkowym ośrodku Stada Ogierów w Mezohegyes na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Powożeniu pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI). Polska zdobyła trzy medale – dwa srebrne i jeden brązowy.

Dożynki Prezydenckie w Spale

W dniach 10-11 września 2016 r. w Spale odbyły się Dożynki Prezydenckie. Uczestniczyli w nich tradycyjnie rolnicy z całej Polski, przyjmując zaproszenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy do udziału w corocznej imprezie.

Obradowała Rada Społeczna

W dniu 9 września 2016 roku w siedzibie Agencji Nieruchomości Rolnych pod przewodnictwem Prezesa dr. Waldemara Humięckiego obradowała Rada Społeczna afiliowana przy Biurze Prezesa. Głównym tematem posiedzenia było podsumowanie kilku miesięcy obowiązywania nowej ustawy o zagospodarowaniu gruntów rolnych z Zasobu Skarbu Państwa.

XVII edycja Tarpaniady

W ostatni weekend sierpnia br., na terenie Stada Ogierów Sieraków należącego do Przedsiębiorstwa Hodowlanego „Gałopol", odbyła się XVII edycja Krajowej Wystawy Koników Polskich TARPANIADA. Jest to największa impreza w Polsce mająca na celu promocję i porównanie koni tej rasy.

Zawody jeździeckie w Walewicach

W dniach 10-11 września br. na walewickim hipodromie odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody o Puchar i Nagrodę Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych. Zawody jeździeckie towarzyszyły Obchodom 77-rocznicy Walk nad Bzurą. Organizatorem obu imprez była Stadnina Koni Walewice i Klub Jeździecki Gabon Walewice.

ANR na Targach Agro Pomerania

Kilka tysięcy osób odwiedziło stoisko Oddziału Terenowego ANR w Szczecinie w czasie Targów Rolnych Agro Pomerania w Barzkowicach, które odbyły się w dniach 9–11 września br.

Komputery dla uczniów gimnazjum

W dniu 11 września br. Oddział Terenowy ANR w Gdańsku wraz z Biurem Prezesa przekazał trzy komputery dla uczniów Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich. W ten sposób Agencja wsparła projekt edukacyjny pt. „Zaprogramuj się na przyszłość".

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker